lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Latvijas Energoefektīvas būvniecības stratēģija / Jaunumi

20.03.2013 - Iztrādāts Rīcības plāns, balstoties uz esošās situācijas analīzi

Projekta "Build up skills" ietvaros, balstoties uz esošās situācijas analīzi, izstrādāts Rīcības plāns "Būvniecībā strādājošo kvalifikācijas un prasmju paaugstināšana 2020.gada enerģijas un klimata mērķu sasniegšanai".

20.12.2012 - Konference par energoefektīvajā būvniecībā strādājošo kvalifikācijas paaugstināšanu

Š.g. 17.decembrī Ostas skatu konferenču telpā noritēja projekta „Build up Skills – Latvija” nacionāla mēroga konference „Būvniecībā strādājošo kvalifikācijas un prasmju paaugstināšana 2020. gada enerģijas un klimata mērķu sasniegšanai”, kurā piedalījās ministriju pārstāvji, universitāšu un profesionālo izglītības iestāžu pārstāvji, uzņēmēji, būvnieki, asociāciju un biedrību pārstāvji u.c.

13.12.2012 - Notiks nacionāla mēroga konference projekta \"Build up skills - Latvija\" ietvaros

Š.g. 17.decembrī Ostas skatu konferenču telpā plkst. 10:00 noritēs projekta „Build up Skills – Latvija” nacionāla mēroga konference „Būvniecībā strādājošo kvalifikācijas un prasmju paaugstināšana 2020. gada enerģijas un klimata mērķu sasniegšanai”.

25.09.2012 - Notiks reģionālie semināri projekta \"Build up Skills Latvija\" ietvaros

Esiet aicināti piedalīties projekta "Latvijas energoefektīvas būvniecības attīstības stratēģija" ("Build up Skills Latvija") reģionālajos semināros. Semināru mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar esošās siuācijas analīzi "Būvniecībā strādājošo kvalifikācijas un prasmju paaugstināšana 2020. gada enerģijas un klimata mērķu sasniegšanai", kā arī veidot sadarbības platformu un rosināt diskusiju par energoefektīvas būvniecības attīstības stratēģijas veidošanu Latvijā.

27.12.2011 - Sākta iniciatīva energoefektīvas būvniecības veicināšanai Latvijā

Vides investīciju fonds sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģionu un citām Latvijas institūcijām uzsāk projektu "Build up Skills - Latvija", kas tiek finansēts programmas "Intelligent Energy" ietvaros. Viens no projekta partneriem ir Vides investīciju fonds. Projekta mērķis ir sekmēt būvniecības izglītības attīstību, tādejādi veicinot Latvijas valsts definēto ilgtspējīgas enerģijas politikas mērķu sasniegšanu.drukāt lapu