lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni / Jaunumi

28.04.2015 - Izdots PassREg projekta trešais un pēdējais elektroniskais ziņu izdevums

PassREg projekts, kuru SIA Vides investīciju fonds uzsāka ieveist 2012.gada maijā, noslēdzas 2015.gada aprīlī un ir laidis klajā projekta trešo elektronisko ziņu izdveumu, kurā apkopoti visi projekta rezultāti un sasniegumi!

22.04.2015 - PassREg projekta komanda piedalās projekta noslēguma sanāksmē Leipcigā, Vācijā

Projekta "Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni - PassREg" projekta komanda laika posmā no 16.-20. aprīlim piedalījās projekta noslēguma sanāksmē Leipcigā, Vācijā.

14.04.2015 - PassREg projekts aicina apmeklēt Reģionālo celtniecības forumu Rēzeknes Augstskolā

SIA Vides investīciju fonds un Rēzeknes Augstskola 2015.gada 23. aprīlī aicina apmeklēt diskusiju semināru, kurā mēģināsim rast atbildes uz jautājumu - Vai Latvijas ir gatava gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecībai? Iepazīsimies ar piemēriem, kā uzlabot būvniecībā nodarbināto profesionāļu gatavību un izglītības programmu atbilstību energoefektīvas būvniecības nozares pieprasījumam. 

01.04.2015 - PassREg projekts Ērgļos organizēja diskusiju semināru MĀJU ENERGOEFEKTIVITATES UZLABOŠANA UN APSAIMNIEKOŠANA

PassREg projekts 27.martā Ērgļos organizēja diskusiju semināru MĀJU ENERGOEFEKTIVITATES UZLABOŠANA UN APSAIMNIEKOŠANA

20.03.2015 - Aicinām apmeklēt PassREg projekta organizēto diskusiju semināru Ērgļos

2015.gada 27. martā Ērgļos, Ērgļu Profesionālajā vidusskolā tiek organizēts diskusiju seminārs "Māju energoefektivitātes uzlabošana un apsaimniekošana". Ērgļu profesionālā vidusskola ir vieno no pilot jeb "bāku" projektiem Latvijas reģionā Pasīvo ēku PassREg projektā, ko SIA Vides investīciju fonds uzsāka ieviest 2012. gadā.drukāt lapu