lv en
Home
Email

Sākumlapa / Bīstamie medicīniskie atkritumi / Semināri / Seminārs Valsts vides dienesta inspektoru un ekspertu kapacitātes stiprināšana

Seminārs "Valsts vides dienesta inspektoru un ekspertu kapacitātes stiprināšana veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanas jomā"

Projekta "Labas veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanas prakses veicināšana, lai samazinātu vides piesārņojumu, kā arī dioksīnu un dzīvsudraba izdalīšanos" ietvaros 2011.gada 16. un 17. novembrī Rīgā notika seminārs valsts vides dienesta inspektoriem un ekspertiem par veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanas aspektiem.

Semināra laikā tika sniegta informācija par aktuālajiem jautājumiem saistībā ar veselības aprūpes atkritumu apstrādes tehnoloģijām un to darbības novērtējumu. Semināra dalībnieki starptautiskā eksperta Edward Krisiunas vadībā apskatīja un veica mikrobioloģiskās efektivitātes novērtējuma testus trīs Latvijā pieejamām veselības aprūpes atkritumu apstrādes tehnoloģijām. Seminārā piedalījās vairāk kā 30 nozares inspektori un eksperti.

Aicinām iepazīties ar semināra PROGRAMMU un PREZENTĀCIJĀM (lūdzam pievērst uzmanību arī prezentāciju piezīmju sadaļā minētajai informācijai).

 

 drukāt lapu