lv en
Home
Email

Sākumlapa / Bīstamie medicīniskie atkritumi / Semināri / Seminārs par dzīvsudrabu saturošām ierīcēm un to izņemšanu no aprites

Seminārs par dzīvsudrabu saturošām ierīcēm un to izņemšanu no aprites

Projekta "Labas veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanas prakses veicināšana, lai samazinātu vides piesārņojumu, kā arī dioksīnu un dzīvsudraba izdalīšanos" ietvaros 2010.gada 7. - 9.septembrī Rīgā, Valmierā, Rēzeknē un Ventspilī notika semināri „Dzīvsudrabu saturošo ierīču izmantošana veselības aprūpes sektorā: izņemšana no lietošanas, drošības aspekti un alternatīvas".

Četru reģionālo semināru laikā tika sniegta informācija par aktuālajiem jautājumiem saistībā ar dzīvsudraba termometru un citu dzīvsudrabu saturošu ierīču turpmāku lietošanu veselības aprūpes iestādēs, to drošu un efektīvu nomaiņu, kā arī, semināra apmeklētāji tika informēti par normatīvo aktu prasībām šajā jomā.

Semināros sniegtā informācija paredzēta izmantošanai veselības aprūpes iestāžu darbinieku - galveno māsu, saimniecības māsu, darba aizsardzības speciālistu, tehniskā personāla, kas ir atbildīgs par medicīnas ierīču apkopi un iepirkumu speciālistu darbā.

Aicinām iepazīties ar semināra PROGRAMMU un PREZENTĀCIJĀM (lūdzam pievērst uzmanību arī prezentāciju piezīmju sadaļā minētajai informācijai).

Projekta ietvaros ir izstrādāta vispārīga instrukcija:

PIRMĀ RĪCĪBA DZĪVSUDRABA NOPLŪDES GADĪJUMĀ. Aicinām izmantot šo informāciju, lai precizētu vai ieviestu kārtību veselības aprūpes iestādēs izplūdušā dzīvsudraba savākšanai.

Papildus informācijai:

  • Jūlija Gušča, SIA "Vides investīciju fonds" projekta vadītāja, tel.: 26772850; julija.gusca@undp.org;
  • Māris Klindžāns, SIA "Vides investīciju fonds" tehniskais konsultants, tel.: 26594622; maris.klindzans@lvif.gov.lv.

 

 drukāt lapu