lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Eiropas vienotais enerģētikas datu telpas ietvars datu koplietošanai visos energopakalpojumos un ārpus tiem (ENERSHARE) / Jaunumi / Vides investīciju fonds uzsāk projekta ENERSHARE īstenošanu

Laika posmā no 2022.gada 7.jūlija līdz 8.jūlijam, Fonda komanda piedalījās Apvārsnis 2020 finansēta projekta: “Eiropas vienotais enerģētikas datu telpas ietvars datu koplietošanai visos energopakalpojumos un ārpus tiem” (ENERSHARE) uzsākšanas sanāksmē Romā, Itālijā. Projekta vadošais partneris ir Engineering Ingegneria Informatica Spa no Itālijas, un projektā apvienoti 29 partneri no 11 Eiropas Savienības valstīm. Tā īstenošanas periods ir no 2022.gada 1.jūlija līdz 2025.gada 30.jūnijam.

 

Uzsākšanas sanāksmes laikā Fonds iepazīstināja projekta partnerus ar saviem darbības virzieniem, tajā skaitā prezentējot EKII uzsaukumu: “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana mājsaimniecībās – atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanai”, kā arī apsprieda projekta ieviešanas aktivitātes un sasniedzamos rezultātus.

 

Papildus informācija: Aija Zučika, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

ENERSHARE projekts ir saņēmis Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju atbalsta programmas „Apvārsnis 2020” finansējumu saskaņā ar līguma Nr. 101069831.

Projekta mājas lapa:

Enershare | The Energy Data Space for Europe

 

 drukāt lapu