RoundBaltic diskusija par ESKO un EPC attīstību Latvijā un pieredzi Polijā un Lietuvā

Aicinām Jūs piedalīties pasākumā par ESKO un EPC attīstību, lai veicinātu energoefektivitātes projektus un investīciju piesaisti! Eiropas redzējumu, situāciju Latvijā, Polijas un Lietuvas pieredze! Pasākums norisinās tiešsaistē, 10 februārī plkst. 10:00 pēc vietējā laika. Dalība ir bez maksas. Pasākums notiek angļu valodā, bet tiks nodrošināts sinhronais tulkojums uz latviešu valodu. Pasākuma programma pielikumā!

Reģistrēties šeit vai meklē saiti programmā: https://roundbaltic.eu/second-learning-event/ reģistrējoties tam, saiti uz paskuma saņemsiet dienu iepriekš. 

Pasākuma programmu skatīt šeit: RoundBaltic ESKO un EPC dienas kārtība

RoundBaltic projekta mērķis ir turpināt dialogu starp galvenajām ieinteresētajām pusēm Latvijā par privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes projektiem, un noteikt kopīgos uzdevumus un potenciālos uzlabojumus, kas būtu panākami esošajā politikas kontekstā un uzņēmējdarbības praksē. Šajā dokumentā ir iekļauta pasākuma programma un diskutētās tēmas.

Pasākuma mērķis: Konstruktīvi ieteikumi politikas veidotājiem, valsts institūcijām un pašvaldībām privātā finansējuma piesaistes veicināšanai Latvijas ilgtspējīgas energoefektivitātes finansēšanā.

 

Papildus informācija:

Zane Bilzēna, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

Horizon2020/Apvārsnis2020