lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi / 2020.gada 1. oktobrī SIA Vides investīciju fonds organizēja apmācības pašvaldību iepirkumu speciālistiem

2020.gada 1.oktobrī SIA Vides investīciju fonds sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Iepirkumu uzraudzība biroju organizēja apmācības pašvaldību iepirkumu speciālistiem par Zaļo publisko iepirkumu – ceļu būve, uzturēšana un būvniecība, Eiropas Komisijas projekta  “Apmācības iepirkumu speciālistiem par Zaļo Publisko iepirkumu” ietvaros.

Apmācību laikā tika apskatīti sekojoši jautājumi:

  • Zaļā publiskā iepirkuma normatīvā regulējuma aktualitātes;
  • Būvniecības sektoram izstrādātās ZPI prasības un kritēriji;
  • Pārskats par Latvijas zaļās būvniecības praksi.

Papildus apmācību dalībniekiem tika organizēti divi praktiskie darbi, kuru laikā tika apskatīti potenciālie zaļā publiskā iepirkumā kritērija bērnudārza būvniecībai un pašvaldības ceļu būvniecībai.

Šīs bija trešā no četrām apmācību nodarbībām par tādām tēmām kā zaļā publiskā iepirkuma piemērošana būvniecības, pārtikas piegādes un ēdināšanas pakalpojumu, ceļu būvniecības un sadzīves ķīmijas iepirkumos. Informācija par ceturtajām noslēguma apmācībām tiks publicēta tīmekļa vietnē www.lvif.gov.lv.

Iepirkuma speciālisti, kuri būs apmeklējuši visas četras apmācību nodarbības, saņems sertifikātu.

 

Apmācību laikā sniegtās prezentācijas, lūdzu skatīt šeit:

Projektu finansē: 

Projekts:“ Apmācības iepirkumu speciālistiem par Zaļo Publisko iepirkumu”  ir saņēmis Eiropas Komisijas finansējumu saskaņā ar līgumu 07.0201/2017/769872/SER?ENV.B1.drukāt lapu