lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) / Jaunumi / Vides investīciju fonds organizē projekta CircularPP partneru sanāksmi Rīgā

SIA Vides investīciju fonds programmas Interreg Baltijas jūras reģions projekta Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm, saīsinājumā CircularPP ietvaros no 2018.gada 6. līdz 8. martam organizēja projekta uzraudzības komitejas sapulci un partneru sanāksmi Rīgā. Projektā piedalās 10 partneri un aktivitātes tiek īstenotas 7 valstīs - Latvijā, Krievijā, Polijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Somijā un Dānijā. projekta ieviešanas laiks ir 36 mēneši, no 01.09.2017. līdz 01.09.2020.  

Šī bija otrā partneru sanāksme no kopā sešām, kas paredzētas projekta laikā. Projekta sanāksmju mērķis ir pārrunāt aktivitāšu progresu un ja radušies kādi šķērši, kopīgi tos risināt, lai projekta ieviešana noritētu kā plānots. Projekta sanāksmēs partneri vienojās par turpmākajiem pasākumiem, kādi veicami, lai nodrošinātu projekta sekmīgi ieviešanu.

Kā iepriekš informējām, SIA Vides investīciju fonds sniedz atbalstu pašvaldībām aprites ekonomikas un aprites iepirkuma ieviešanā. Projektā kā pilot-pašvaldības piedalās Pļaviņas, Pāvilostas un Liepājas pilsētas, bet aicināta piedalīties tiek ikviena Latvijas pašvaldība.  

Papildus informācija: Zane Bilzēna, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

Circular PP projekts ir saņēmis Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020. gadam. finansējumu saskaņā ar līguma Nr. R049

Projekta mājas lapa: (Izstrādes stadijā)

 drukāt lapu