lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni / Jaunumi / PassREg projekts jau otro reizi Latvijā piedāvā apmācības kursu - Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks

Šā gada 24.oktobrī SIA „LBS – Konsultants” mācību telpās sāksies jau otrais  – Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks kursa cikls, ko organizē vienīgais kursu turētājs Latvijā biedrība Passive House Latvija.   

Kursu norisi un dienas kārtību skatīt šeit – Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks

Pasīvās un zema enerģijas patēriņa ēka ir būtiski atkarīga no norobežojošo konstrukciju kvalitātes un ventilācijas tehnoloģijas.Pasīvo ēku amatnieku kurss paredzēts būvniecības procesā iesaistītiem profesionāļiem (darbu un projektu vadītājiem, uzraugiem, pārvaldniekiem, atbildīgajiem izpildītājiem u.c.) kvalitatīvai pasīvo ēku projektu izpildei. Pasīvo ēku amatnieks ir kompetents novērtēt ēkas projekta dokumentāciju attiecībā uz enerģijas aspektiem, identificēt būvniecības problēmas agrīnā stadijā un uz līdzvērtīgu zināšanu pamata tās atrisināt kopā ar citiem būvniecībā iesaistītiem speciālistiem.

Ar PassREg programmas atbalstu Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieku kurss (Certified Passive House Tradesperson) kā apmācību programma ir iztulkota latviešu valodā, pielāgojot kursa metodiku Latvijas būvnormatīviem un klimatam.  

Kursa noslēgumā tiek piedāvāta iespēja kārtot eksāmenu, lai saņemtu Passive House Institute izdotu sertifikātu.

Kursa apmeklējuma izmaksas 400 Eur +PVN

Par turpamāko kursu norisi sekot līdzi informācijai biedrības Passive House Latvija www.passivehouse.lv vai Vides investīciju fonds www.lvif.gov.lv  mājas lapās. Par pieteikšanos turpmākajiem Sertificēts Pasīvo ēku Amatnieks kursiem rakstīt uz e-pasta

adresi birojs@passivehouse.lv vai zane.ramane@lvif.gov.lv

 

 drukāt lapu